1. Anasayfa
  2. Kos Adası
  3. Kos Adası Tatil

Kos Adası Tatil

folder_openKos Adası
commentYorum yapılmamış

Kos adasının sahilleri uzun saf temiz kumsallarca bezenmiştir. Birbirinden güzel plajları bulunan Kardemena, Kefalos, Tigaki, Antimachia, Mastihari, Marmari ve Pyli gibi koyları Kos Adasının en bilinenleridir.

Exotic Beach, Magic Beach, Sunny Beach, Banana Beach, Paradise Beach ve Camel Beach. Kos Adası’nda merkezin 4 km. batısında bulunan Selveri Plajı, kumun denizin birbirine en yakıştığı plajlardandır. Kos Merkezde ise şezlongların ücretsiz olduğu Beach Cafe-Barları ve plajları bolca görebilirsiniz.

İsveç-Fransız-Hollanda-sahilleri diye adlandırılan beachlerde her biri ismini taşıdığı ülkenin renklerini ve müziklerini kullanmaktadır. Bu beach’lerde bir içecek 2 ila 5 Euro arasında çok uygun fiyatlar ile turistlere servis edilmektedir.Adanın koyları ve sahillerini genel anlamda değerlendirirsek.

Eğlence Kardamena’da, Alış veriş ve kültür Kos Merkez’de Dinlenme ve Sakin bir tatil Mastihari’de yapılabilir. Ayrıca günlüğü 40 Euro’dan başlayan fiyatlar ile tüm adayı gezebilecek ve tüm koylarda denize girebilecek imkânı yaratan bir araç kiralayabilirsiniz…Bunlarda ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü